|
 نام و نام خانوادگی :  *
* لطفا متن درون تصویر را در جعبه متن زیر آن وارد نمائید 
*
 شماره تماس :  
 پست الکترونیک :
 


 • علیکم السلام؛ جشنواره بین المللی پژوهشی شیخ طوسی از دو بخش فراخوان آثار و فراخوان مقاله تشکیل یافته که در بخش فراخوان آثار، کلیه آثار چاپ شده در سال قبل از برگزاری جشنواره جهت شرکت در رقابت علمی جشنواره پذیرفته می شود. آثار چاپ شده اعم است از کتابهای تألیفی، ترجمه، تصحیح و تحقیق، مقالات چاپ شده یا ارائه شده در صحن همایشها یا جشنواره های علمی - پژوهشی، دائره المعارف، موسوعه و کتب مرجع، تقریر و شرح. همچنین رساله‌ها، پایان‌نامه‌ها و تحقیقات پایانی دفاع شده در سال گذشته، برای رقابت در جشنواره پذیرفته می شود. قابل یادآوریست که پایان نامه ها و تحقیقات پایانی دفاع شده در مجموعه آموزشی داخل و خارج جامعه المصطفی به صورت حضوری پذیرفته نمی شود. اینگونه آثار با مکاتبه دبیرخانه با معاونتهای پژوهش صفوف مورد نظر دریافت خواهد شد. تنها پایان نامه ها و تحقیقات پایانی دفاع شده در خارج از حوزه آموزشی المصطفی مثل دانشگاههای سراسر کشور یا دانشگاههای خارج از ایران به صورت حضوری پذیرفته می شود.
  تمامی دانش پژوهان غیر ایرانی جامعه المصطفی در داخل و خارج از ایران و خانواده آنان، اعضای هیأت علمی و اساتید همکار جامعه المصطفی، دانش پژوهان ایرانی جامعه المصطفی، کارمندان جامعه المصطفی و محققان و فضلاء غیر ایرانی حوزه های علمیه خارج از ایران می توانند در بخش فراخوان آثار شرکت کرده و آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
  دبیرخانه جشنواره در بخش فراخوان آثار، هر ساله آثار سال قبل از جشنواره را تحویل می گیرد؛ لذا در جشنواره امسال گذشته پذیرفته خواهد شد.
  شرایط پذیرش آثار بخش فراخوان مقاله در جشنواره عبارتند از: 1. در راستای موضوع اعلام شده باشد. 2. تاکنون در نشریه یا مجموعه ای چاپ نشده باشد؛ 3. تاکنون در همایش یا جشنواره ای ارائه یا پذیرفته نشده باشد. توجه: جهت کسب اطلاع بیشتر از شرایط و چگونگی تنظیم مقالات، به راهنمای فراخوان مقاله در سایت جشنواره مراجعه فرمایید.
  سلام علیکم؛ برای شرکت در بخش فراخوان مقاله هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ از این رو گروههای مجاز به شرکت در بخش فراخوان مقاله عبارتند از: 1. دانش پژوهان و فضلای جامعه المصطفی العالمیه و خانواده آنان 2. کلیه اساتید و پژوهشگران حوزوی و دانشگاهی داخل و خارج از ایران
  علیکم السلام؛ دبیرخانه جشنواره پس از ارزیابی مقالات و انتخاب مقالات برتر، به تشخیص کمیته علمی، همه یا تعدادی از مقالات برتر را به زیور طبع خواهد آراست و به صاحبان مقالات برتر علاوه بر تقدیم سه نسخه از مجموعه مقالات برتر جشنواره، هدیه نقدی (یا معادل آن هدیه غیر نقدی) به همراه لوح تقدیر جشنواره اهداء خواهد کرد.
  پس از قطعی شدن لیست برترینها، از طرف دبیرخانه جشنواره حدود یک هفته قبل از برگزاری مراسم اصلی (اختتامیه) جشنواره با افرادی که در صحن جشنواره از آنها تقدیر خواهد شد تماس گرفته خواهد شد. دیگر شرکت کنندگان، در صحن جشنواره و با دریافت ویژه نامه جشنواره و یا دریافت پیامک، پس از برگزاری اختتامیه جشنواره از نتیجه تلاش علمی شان مطلع خواهند شد.
  حضور تمام کسانی که در بخش فراخوان آثار و مقاله جشنواره شرکت کرده اند در مراسم اصلی (اختتامیه) جشنواره بلامانع است و در خصوص تمامی محققانی که دارای رتبه باشند با هماهنگی دبیرخانه جشنواره نسبت به ایاب و ذهاب، اسکان و پذیرایی آنها اقدام خواهد شد.

 • تمامی دانش پژوهان غیر ایرانی جامعه المصطفی در داخل و خارج از ایران و خانواده آنان، اعضای هیأت علمی و اساتید همکار جامعه المصطفی، دانش پژوهان ایرانی جامعه المصطفی، کارمندان جامعه المصطفی و محققان و فضلاء غیر ایرانی حوزه های علمیه خارج از ایران می توانند در بخش فراخوان آثار شرکت کرده و آثارشان را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
  دبیرخانه جشنواره در بخش فراخوان آثار، هر ساله آثار سال قبل از جشنواره را تحویل می گیرد؛ لذا در جشنواره امسال گذشته پذیرفته خواهد شد.